виховна година у 3 класі хто такий справжній друг
виховна година у 3 класі хто такий справжній друг
Мета. Дати дітям уявлення про товариські взаємини, дружбу, взаємодопомогу і спонукати їх до товаришування; вчити цінувати дружбу та друзів; розвивати почуття відповідальності; виховувати бажання бути справжнім другом. Обладнання. Запис пісні «Справжній друг», мікрофон, картки для гри, сонечка, фігурка силует – людини.
Конспект класного години в 3 класі на тему «Я і мої друзі» Завдання 1. На прикладі прочитаних оповідань, віршів скласти в учнів поняття про справжню безкорисливу дружбу. 2. Виховувати взаємоповагу, навчати ввічливому поводженню хлопців один з одним. Обладнання: прислів'я про дружбу (плакати на дошці): «Нема друга - шукай, а знайдеш - бережи!», «Друг пізнається в біді», «Недруг підтакує, а друг сперечається», «З другом веселіше при удачі, легше в біді» . 3. У нашому класі всі хлопці на зразок нас з тобою: Всюди разом, всюди поруч - не розлити водою. А якщо ти сьогодні зайдеш в сусідній клас, Так що ж? Там теж хлопці начебто нас.
Виховна година "дружба". Хочеш мати друга – навчись бути другом. Мета: розширити і поглибити поняття дружби і товаришування – цих важливих показників вихованості учнів; закріпити уявлення дітей про товариські взаємини, дружбу, взаємодопомогу і спонукати їх до товаришування; виховувати бажання бути справжнім товаришем. Хід заняття. Вправа «Подари усмішку товаришеві». Дружба – це надзвичайна цінність, і бути справжнім другом не легко. Любий друже, милий друже, мій найдорожчий товаришу – так ми звертаємося до тих людей, без яких наше життя було б невеселим та безбарвним. А хочу продовжити зустріч словами А.С. Макаренка: « У дружби багато крил, а закон у неї один - вірність».
Виховна година "Дитяча дружба". Скачать материал. библиотека материалов. Добавить в избранное. Виховний захід. Тема: Дитяча дружба. А що ж таке справжня дружба? Яка вона? Якого кольору? Хто такий справжній друг? На ці питання не можна дати однозначних відповідей. Але всі люди, і дорослі, і малі замислюються над цим питанням. Ось і я вам пропоную поміркувати щодо проблеми дружби і з’ясувати, як треба поводитись, щоб тебе поважали і дружили із тобою. Складання асоціативного куща «Друг». Дітям пропонується прослухати у запису пісню В. Шаїнського «Дружба» (виконують 3-4 учні). Дружба. Дружба вірная не зламається
Сценарій виховної заходу для дітей на тему справжньої дружби. Бесіда про крепку дружбу з дітьми. День дружби на дитячому порталі "Пустунчик". Обговорення різноманітних життєвих ситуацій, пісні про друзів, цікаві тести, прислів’я та повчальні казки — виховна година про дружбу для 3-4 класів навчить цінувати друзів та бути чуйними і щирими зі своїми однолітками. Дерево міцне корінням, А людина — друзями. (Народна мудрість). Учитель оголошує тему уроку, план та епіграф. Наголошує, що наприкінці заняття учні повинні пояснити епіграф — розв'язати проблемне завдання. (Пісня «Если с другом вышел в путь… веселей дорога…» .) Учитель. Доброго дня, діти!
Отже, тема сьогоднішньої виховної години звучить так: Що таке дружба і вміння дружити. (слайд1 ) Ми розширимо свої уявлення про дружбу, взаємоповагу, про важливість дружби, поговоримо про те, що таке справжня дружба і чому вона так потрібна людині. Як ви думаєте, що нового ви маєте дізнатися, чого навчитися? . Робота над поняттями «друг», «справжній друг». А) Подумайте, хто такий, на вашу думку, друг? А «справжній друг»? (Відповіді учнів). Словникова робота: (слайд6).
Хто не шукає дружби з ближнім, той сам собі заклятий ворог. Шота Руставелі Прислів'я Людина з друзями — степ із квітами, а людина без друзів — жменя попелу. Мета: учити дітей сприймати різні життєві ситуації, аналізувати їх і знаходити шляхи виходу з них; виховувати у дітей правильне ставлення до таких понять, як «друг», «дружба»; розвивати в учнів загальнолюдські чесноти.
Виховна година. «Дружба – найбільший скарб. Скажи мені хто твій друг?». 1 клас. Вчитель початкових класів. Поліщук О. Ю. Мета: Дати поняття, що таке дружба. Учити дітей знаходити спільну мову з однокласниками. Розвивати почуття власної гідності, вчити поважати гідність інших людей. Виховувати почуття дружби, взаємодопомоги. Обладнання: малюнки до казок «Ріпка», «Рукавичка», «Коза – дереза», зображення епізодів про дружбу дітей під час гри. Хід заняття. І. Організація класу. Гра «Чарівний клубочок»: діти сідають в коло і передають один одному клубочок, розмотуючи нитку. При цьому вони говорять .
— Девіз нашої виховної години — «Дружбою вмій дорожити». Ми поговоримо про те, як вибрати собі друга, яким повинен бути друг, ознайомимося із правилами дружби. III. Основна частина. Обговорення питання «Яким повинен бути друг». — Діти, скажіть, хто такий друг? (Друг — це той, хто допоможе у складній ситуації, може відмовити від поганих вчинків. Другу можна розповісти про свої успіхи чи невдачі, довірити таємниці.) . — Як дізнатися, як перевірити, справжній це друг чи ні? Вікторина «Знайди друзів». Завдання: згадайте, у яких казках наведені ці приклади справжньої дружби. 1) Жили собі двоє друзів. Один їжу добував, а другий удома чекав.
Форма проведення класної години - ділова гра. Мета - виховання добрих якостей дітей, уміння дружити і дбайливо ставитися один до одного. У результаті заняття учасники зможуть: • - сформулювати поняття «дружба», • - практикувати навички взаємодопомоги при вирішенні різних проблем, • - набудуть навичок роботи у співпраці, • - Зрозуміють, що для вирішення багатьох проблем необхідно звертатися за допомогою один до одного і вміти довіряти. Необхідні матеріали . Тож давайте дружити. Але чи вмієте ви дружити, чи знаєте, який повинен бути друг? Хто такий «друг»? 5. Робота над поняттям «навіщо дружба потрібна людям?». 6. Ігрова вправа.
Хто такий друг: Зразкові варіанти відповідей: -Одному друг потрібен, щоб допомагав, був беззавітно відданий і до якого в любу хвилину можна було звернутися по допомогу. Але часто ми нарікаємо на те, що друг зрадив. А що таке зрада? Це коли друг не поділяє твоїх поглядів або дружить з твоїм недругом? -Справжній друг- це людина, яка ніколи тебе не залишить ніколи тебе у біді. завжди допоможе і підтримає -Друг це той хто поважає тебе,кому можна довіряти. -Багато для кого друг - це той хто поділяє його погляди, допомагає йому в складних ситуаціях, тобто той кому можна довіряти особисте, знаючи, що.
Виховна година для учнів 2-4 класів про взаємовідносини людей, про дружбу і товаришування. Автор: Гаврилюк Ольга Віталіївна, вихователь групи продовженого дня. Навчальний заклад: Моквинський НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня”. Тема: Виховна година “Дружити справа нелегка, але дружити треба вміти”. Спрямування: вихователю ГПД, 2-4 класи. Мета . Сформувати їх значення хто такий друг і що таке дружба? Хід заходу. І. Організаційно – психологічний етап. В цьому класі друзі всі. Я і ти, і ми, і ви. Добрий день тому, хто зліва. Лиш справжній друг за тебе без вагань. може віддати все і навіть більше. В очах у друга не буває фальші. У дружбі не буває порівнянь. Це кожен з нас повинен добре знати.
Мета: формувати поняття про справжню дружбу, уміння правильно вибирати друзів, спілкуватись і товаришувати; поповнити знання дітей правилами дружби; вчити цінувати дружбу та друзів; виробляти якості, що сприяють дружбі, а саме почуття допомоги, взаємовиручки; розвивати й коригувати пам’ять, мовлення, творчі здібності; виховувати доброзичливість, бажання допомагати, почуття вдячності, чесності, щирості, толерантності; розкрити значення дружби в житті людини; навчити дітей правильно вибирати друзів, знайомитися, спілкуватись. Діти по черзі розповідають про своїх товаришів у класі, не називаючи їх імен. Слухачі повинні за описом відгадати ім'я друга. Підсумок виховної години. Розгляд цілої квітки-семицвітки.
Виховна година на тему: Мій Найкращий друг. Мета: розкрити зміст понять «дружба», «дійсний друг»; показати його відмінність від понять «приятель» і «знайомий»; прищепити учням повагу до цінностей дружби; сприяти розвиткові критичного ставлення до себе і своїх особистих якостей, терпимості й коректності в спілкуванні з друзями. Форма виховної години: бесіда з елементами дискусії. Іноді трапляється, що наш найближчий друг виявляється недругом. Як же уникнути таких неприємних ситуацій? Напевно, самий вірний спосіб — розібратися у своєму оточенні. І зовсім не тому, що ви не можете бути хорошим товаришем, просто ви не вірите у можливість зустріти справжнього друга. Більше довіряйте людям!
Тема: Я та мої друзі. Мета: Навчати дітей ставитися до навколишнього світу позитивно і з чуйністю; виховувати почуття власної гідності, співпереживання, бажання допомогти товаришеві в скрутну хвилину, розвивати спостережливість та уміння відчувати настрій своїх однокласників. Основні поняття, що повинні засвоїти учні: доброзичливість, чуйність, повага, підтримка, взаємодопомога. Обладнання: столи підготовлені для групової роботи, дошка прикрашена автопортретами учнів класу , малюнками на тему "Мій друг".
Коментарі
Дописати коментар