3 клас конспект тварини лісу особливості будови пташиних гнізд

3 клас конспект тварини лісу особливості будови пташиних гнізд


Конспект на урок Природознавство скачати. — У чому полягають особливості будови земноводних і плазунів? — Який вигляд мають пуголовки? — Яких плазунів можна побачити у нашому краї? . Хто з нас не милувався пташиним польотом?. Вони чарують людей своєю красою. - Сьогодні на уроці ми з вами поговоримо про різноманітність птахів, про їх будову, дізнаємось, які птахи пристосувались до польоту, та пересування по землі, деревах, воді,; ознайомимося із живленням птахів та як вони видобувають їжу, з’ясуємо, яке значення мають птахи в природі та для людей і чому вони потребують допомоги. Презентація з природознавства у 3 класі "Тварини. Ланцюги живлення." 5 0.


Розвиток навичок у малюванні тварин, знання елементарної будови". Бібліотека Образотворче мистецтво 3 клас Розробки уроків. Про матеріал. Розробка уроку з образотворчого мистецтва для 3 класу на тему: "Анімалістичний жанр та його особливості. Розвиток навичок у малюванні тварин (звірів, птахів, комах), знання елементарної будови. Відтворення характерних особливостей силуету тварин у русі. Тематичне завдання: Снігурі, Папуга або Вірні друзі людини (гуаш)“. Складається з конспекту уроку та презентації до нього. Зміст архіву. уроку з образотворчого мистецтва для 3 класу.doc doc. уроку з образотворчого мистецтва для 3 класу.ppt ppt. Перегляд файлу.


Тема сьогоднішнього уроку «Тварини лісу». III. Вивчення нового матеріалу. 1. Слухання вірша. 2. Гра «Чи знаєш ти тварин лісу?» А тепер пограємо в гру. Ви маєте впізнати тварину за виглядом, назвати її. Учитель показує малюнки, а учні називають тварину. — Яких ще тварин можна зустріти в лісі? — Чому ці тварини можуть жити в лісі? — Як називають тварин, які живуть у лісі?


13:08. Образотв.мистецтво 3 кл. Урок 25. Птахи в польоті. Образотв.мистецтво 3 кл. Урок 25. Птахи в польоті. Мета: - навчальна: ознайомити учнів із будовою тіла птахів; навчити відтворювати характерні особливостей силуету птахів (тварин) у русі; - розвивальна: розвивати вміння насолоджуватися творами образотворчого мистецтва, аналізувати їх; формувати естетичні почуття, смак; активізувати ініціативу учнів; - виховна: прищеплювати зацікавленість творами образотворчого мистецтва.


«Різноманітність тварин». 3 клас. Учитель початкових класів. спеціаліст вищої категорії. Мета: познайомити учнів з основною кваліфікацією тварин; розглянути особливості кожної групи тварин, збагачувати словниковий запас. Продовжити роботу над розвитком розумових операцій (синтез, аналіз, порівняння, класифікація, узагальнення). Розвивати пізнавальні інтереси учнів, допитливість.


Чванькувата ця пташина, Нові чоботи убрала, По болоту почвалала. — Яку будову мають птахи? — Яке значення для польоту мають особливості будови птахів? — Як птахи отримують енергію для польоту? — Дослідіть: чим живляться птахи, яких ви можете спостерігати у своїй місцевості. Наведіть приклади. — Які казки або пісні про птахів ви знаєте? Про які особливості цих тварин у них ідеться? VІІ . Домашнє завдання.


Тварини лісів — презентація з географії на порталі GDZ4YOU — з нами вчитись дійсно легко, відчуй це! . Тварини лісостепів У тваринному світі лісостепової зони поєднуються лісові і степові види. В лісах водяться білка, дика свиня косуля, борсук. Для відкритих просторів характерними є ховрах, сліпак, кутора, хом'як, сіра полівка, трапляється тушканчик великий та ін. З птахів водяться куріпка сіра, перепілка, ракша, іволга, сорокопуд, дятел строкатий, чайка, лелека білий.


Складність будови пташиних гнізд і місця, які вибирають птиці для гніздування, безпосередньо залежать від спеціалізації і місця перебування даного виду. За характером гніздування всіх птахів можна розділити на цілий ряд груп. Птахи морських узбереж , що гніздяться на уступах круто обриваються в воду скель, мешканці пташиних базарів - Кайра, чистики, деякі види чайок - гнізд практично не будують і відкладають яйця прямо на голе каміння. Чи не будують гнізд, відкладаючи яйця в невеликі виїмки в грунті, і деякі кулики, що мешкають на берегах морів і річок, а також і деякі наземні птахи, наприклад.


Лісові тварини: розповідь. Ліси – це справжнє живе диво планети. Вони прикрашають землю, очищають повітря від вуглекислого газу, насичуючи життєво необхідним киснем. До того ж вони захищають від посухи, підтримуючи водний баланс. Тваринний світ лісів досить різноманітний. Які тварини живуть у лісі? . Ці тварини особливо цінуються за хутро, яке використовується в текстильній промисловості. Вони характеризуються складною поведінкою і розвиненою на рівні дитини 3 років моторикою лап. Живуть до 20 років. Полюють на гризунів, дрібних птахів і на пташині яйця. ЗАЄЦЬ. Цей звір найчастіше зустрічається в лісах.


Теми: Збагатити знання учнів про тварин лісу, виявити ознаки пристосування тварин до умов навколишнього середовища, продовжувати формування поняття “тварини”, пояснити учням про необхідність охорони лісу; розвивати у дітей спостережливість логічне мислення, вміння аналізувати, виховувати гуманне ставлення до тварин, рослин. Обладнання: Таблиці, ілюстрації з зображенням тварин лісу, картки, опорні схеми, запис “Голоси птахів”. Тип уроку: Телеурок. ХІД УРОКУ. — Ліс - особливе угрупування рослинного і тваринного світу, в якому всі живі об’єкти певною мірою пов’язані між собою і залежать від умов неживої природи. Пристосовуються до життя.( Забарвлення, будова кінцівок, місце проживання). 4. Відгадування ребусів.


Особливості будови та процесів життєдіяльності. Пристосованість до польоту - РІЗНОМАНІТНІСТЬ ТВАРИН - БІОЛОГІЯ ЗНО 2018 - КОМПЛЕКСНЕ ВИДАННЯ - Барна І. Біологія: комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Дятли живуть у лісах, гнізда влаштовують у дуплах. Живляться переважно комахами, але можуть споживати, особливо взимку, насіння та плоди рослин. Ці птахи мають прямий долотоподібний дзьоб, за допомогою якого вони знаходять ходи комах у корі та деревині, витягуючи їх звідти довгим загостреним язиком.


Особливості будови. Сезонні явища у житті птахів гніздування кочівлі і перельоти. Пристосованість птахів до різних середовищ існування. Пташині гнізда 3) Після гніздова линька настає після розмноження. У тетеруків, рябчиків, качок, гусей, лебедів, а також у домашніх птахів пташенята з'являються на світ одягнені пухом. Зозулі, харчуючись шкідниками лісу, можуть придушити спалах їх розмноження, в той же час, підкладаючи яйця в гнізда комахоїдних птахів (славки, коника, горихвістки, плиски та інші), вони викликають загибель частини їх виводків. Яструб-тетерев'ятник, корисний в дикій природі, як більшість хижаків, оселившись поблизу населеного пункту, може знищувати домашню птицю.


Мета: поглибити знання учнів про тварин лісу; розвивати мислення, пам’ять; виховувати дбайливе ставлення до всього живого навколо нас. Хід уроку. I. Організаційний момент II. III. Повідомлення теми і мети уроку — Тема сьогоднішнього уроку — «Тварини лісу». IV. Вивчення нового матеріалу 1. Робота за підручником (с. 124–127) — Пригадайте, які тварини мешкають у лісі. Які із цих тварин — звірі? — Доведіть, що ліс для багатьох тварин — рідна домівка. — Розгляньте фотографії на с. 124. Назвіть найбільших тварин наших лісів. — Що ви прочитали про лося? Як його впізнати?


Ілюстрації тварин, виставка малюнків тварин, виставка книг про тварин, картки. Хід уроку. І Організація класу до роботи. Задзвенів для всіх дзвінок, Починається урок. Невдячний за турботу підкидьок викидає з гнізда їх власних пташенят, своїх «зведених» братиків і сестер. Отже, воно залишається в гнізді одне-єдине. Прийомні батьки годують його. Мурашок не можна вбивати. Вони корисні комахи. Їх ще називають санітарами лісу. V. Закріплення вивченого матеріау. Робота в парах.


Конспект Педагогика Розширити знання учнів про багатоманітність тварин лісу виявити ознаки пристосування зв'язку тварин умов середовища ліс продовжувати формувати поняття звірі. - Про яких мешканців лісу ми довідались на уроках природознавства у 2 класі? (Ведмідь, білка, їжак, гадюка, дятел, зозуля, шишкар, мурашки). IV.


Загальна характеристика класу Птахи. Зовнішня будова птахів. Мета уроку: ознайомити учнів з особливостями організації і зовнішньою будовою птахів, виявити пристосування до польоту у зовнішній будові, розглянути риси подібності птахів з плазунами; розвивати пізнавальний інтерес, логічне мислення; виховувати любов до природи, розуміння необхідності охорони птахів. Не можна уявити українського степу, пейзажу Українського Полісся без пташиного співу. Та і в житті кожного українця постійно супроводжує образ птаха: маля в сім’ю приносить білий лелека і ростуть собі донечки-горлички і соколи-сини в українських родинах. Закохані зустрічаються під спів соловейка, а на весільному рушничку – пара голубів.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

долчет женщены на вертиле

тест бетонщика с ответами

последнее короткое письмо малена край читать онлайн